Asistentka/referent zákaznického servisu

Náplň práce:

  • Podpora činností obchodního oddělení
  • Zajištění procesu objednávkového řízení a k nim přidružených činností
  • Poptávky/objednávky externích doprav a s tím spojená komunikace expedičního plánu
  • Obchodně/logistická administrativní činnost
  • Podpora správy agendy v IS (materiál, služby, zboží, kooperace)

Co požadujeme:

  • Hledáme samostatnou, kreativní a pečlivou osobnost
  • Pozitivní a systematický přístup k práci
  • Smysl pro zodpovědnost a disciplínu s energickým přístupem k plnění pracovních povinností
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Dobrou úroveň komunikačních dovedností
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni (preferována NJ)
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Co ti nabízíme:

  • Zázemí stabilní ambiciózní rodinné společnosti
  • Mladý kolektiv s apelem na slušný a férový přístup
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu pod odborným vedením
  • Možnost prodloužení hlavního pracovního poměru na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Roční prémie

Více informací naleznete na: https://www.santal.cz/kariera/

Kontakt:
Michaela Meškanová
Tel.: 777 497 990
E-mail: michaela.meskanova@santal.cz

Naše příběhy